Janáčkův máj

Moravskoslezský


Nejaktivnější autoři


Všichni autoři
Pro vložení článku musíte provést první přihlášení.

Tradiční velikonoční výstava

, Karviná —

 ....se soutěží "O nejkrásnější jarní květ". Velikonoční kraslice, karabáče, ozdoby, dárky, ubrusy a prostírání, věnce a jiné velikonoční dekorace. Využijte tuto příležitost a podělte se s druhými o radost a originalitu vlastnoručně vytvořené práce.Vstupné dobrovolné

celý článek »  


"Pocta Pet lahvi"

, Karviná —

Putovní autorská výstava Michala Cihláře a Veroniky Richterové.Téma: Fenomén pet lahve, její výroba, užití, třídění, recyklace, pet - art a projevy lidové tvořivosti.

celý článek »  
Drahé tety a já

, Karviná —

Roztomilé staré dámy, neteř na vdávání, pečlivě utajovaný ženich a přepadení spořitelny. Kdo by k tak zapeklitému souběhu okolností nevolal policii? Komedii s detektivní zápletkou mají diváci rádi už proto, že napětí je vyváženo patřičnou dávkou humoru a smíchu.Obsazení:Fany- Zdena HerfortováAnděla-...

celý článek »  


Hecoviny aneb legrace není nikdy dost

, Karviná —

 Divadelní spolek Nahodile pro Vás tentokrát namíchal to nejlepší za posledních 5 let, proto pokud se chcete pobavit /protože legrace není nikdy dost/ tak věřte, že Vás dokáží k úsměvu vyhecovat.Vstupné 100,-Kč (předprodej na recepci DKMO od 9.2.2015)

celý článek »  "57 dní na cestě kolem světa"...

, Karviná —

 ...takto je pojmenována výstava fotografií Ing. Petra Žůrka.Výstava zobrazuje záběry od krajinných záběrů přes detaily divokých zvířat po architekturu a výtvarní imprese. Vernisáž výstavy 27.1.2015 v 16,30 hodin.

celý článek »  


VZTAHY NA ÚROVNI

, Karviná —

 Již 23.3. od 19,00 hodin uvedeme divadelní komedii s hvězdným obsazením ze zákulisí vysoké politiky, která nevynechává ani milostný život mužů sedících na vlivných křeslech v Evropské obchodní komisi. Vstupné 310,-/330,-/350,-Kč. Předprodej na recepci DKMO od 19.1.2015

celý článek »  


Únorový program Kina O v Orlové....

, Karviná —

 Přinášíme Vám únorový program našeho kina, ve kterém si každý přijde na své. Ovšem nejočekávanější a největší novinkou v únorovém promítání bude jistě novinka 50 odstínů šedi!!!Tak neváhejte a navštivte naše kino, rezervaci míst můžete provést na www.kinoo.cz.

celý článek »  


SCREAMERS - "Letní speciál"

, Karviná —

 Opět k nám zavítá známá Travesti skupina, která sklízí své úspěchy po celé České republice i v zahraničí.Vstupné: 240,-/260,-/280,-Předprodej vstupenek v DKMO na recepci a v Městském informačním centru.

celý článek »  Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz