Janáčkův máj

Moravskoslezský 15.10.2012


Nejaktivnější autoři


Všichni autoři
Pro vložení článku musíte provést první přihlášení.

  • Kateřina Piechowicz : Mohu se, prosím, zeptat, jak bude práce dobrovolníků přesně vypadat? Předčítání seniorům a detem se zřejmě bude odehrávat v konkrétních zařízeních. Nebo přímo v knihovně? Děkuji :)

  • Petr Bohuš : Předčítání v Ostravě nějaké není?


Filipíny – země na 7000 ostrovech – promítání s cestovatelem Milošem Podpěrou

– Stance Communications, Ostrava-město —

Láká Vás Asie a její exotika? Přijďte se blíže seznámit s jednou ze zemí tohoto kontinentu, s Filipínami. Tímto různorodým krajem na opačném konci světa Vás prostřednictvím promítání a vyprávění provede majitel cestovní kanceláře China Tours Miloš Podpěra. Během poutavého vyprávění si 18. 10. 2012 o...

celý článek »   reagovat »


  • Kateřina Piechowicz : Nepřipravujete náhodou reprízu přednášky? Třeba i v jiných městech? Děkuji :)


Lidé na Novojičínsku dostali 14 tisíc tašek na třídění odpadu

, Ostrava-město —

Obyvatelé pětačtyřiceti měst a obcí z okresu Nový Jičín dostali na počátku letošního října sady tří tašek na třídění odpadů. Akciová společnost ASOMPO, která provozuje skládku odpadů v Životicích u Nového Jičína, rozdělí zdarma mezi obyvatele celkem 14 tisíc sad třídících tašek. Jde o pevné tašky od...

celý článek »   reagovat »


  • Kateřina Piechowicz : Konečně první vlaštovka takovéto podpory třídění. Kdyby firma vyráběla trojkoš v pěkném designu, byla bych první zákazník, který by si ho koupil a nemusel by být ani dotovaný. Nádoby na třídění odpadu ještě pořád nikdo nedovedl k dokonalosti.

  • Petr Bohuš : pěkný článek, těším se na další příspěvky od autora :-)Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz